MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO KWIATÓW BALKONOWYCH 2 W 1 2X200G Zobacz większe

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO KWIATÓW BALKONOWYCH 2 W 1 2X200G

Nowy produkt

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO KWIATÓW BALKONOWYCH 2 W 1 2X200G

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

19,50 zł brutto

Opis

Waga 400g

Więcej informacji

Nawóz Osmocote 2w1 Magiczna siła do kwiatów balkonowych jest przeznaczony dla ogrodników hobbystów i profesjonalistów, którym zależy na na jak najpiękniejszym wyglądzie balkonu i tarasu. Zawarte w nawozie składniki pokarmowe zostały tak dobrane, aby zaspokoić potrzeby pokarmowe wszystkich roślin balkonowych w zależności od ich fazy rozwoju. Nawóz należy stosować minimum dwa razy w tygodniu w okresie od mają do października. W przypadku surfinii i petunii zalecane jest stosowanie nawozu codziennie, przy każdym polewaniu. 

Opakowanie składa się z dwóch oddzielnie zapakowanych nawozów zawierających odpowiednio dobrane składniki pokarmowe. Wymagania roślin różnią się w zależności od fazy rozwoju. W początkowej fazie wzrostu rośliny, w okresie wzrostu części zielonej, stosuje się nawóz z torebki białej. W drugiej części sezonu, gdy masa zielona osiągnęła już docelowy poziom rozwoju, do nawożenia roślin należy używać nawozu z torebki w kolorze różowym. Jest to nawóz zapewniający obfite kwitnienie. 

Osmocote 2w1 jest w 100% rozpuszczalne w wodzie, co oznacza, ze wszystkie składniki pokarmowe mogą być w pełni wykorzystane przez rośliny.