PLANTON S 200G Zobacz większe

PLANTON S 200G

Nowy produkt

7 Przedmioty

10,00 zł brutto

Opis
Waga200g
Więcej informacji

Specjalistyczny nawóz przeznaczony do zasilania roślin balkonowych wymagających zwiększonych dawek żelaza, takich jak : surfinie, petunie kaskadowe, petunie, calibrachoa, werbeny. Można stosować go interwencyjnie do wszystkich roślin balkonowych i ogrodowych w przypadku wystąpienia objawów niedoboru żelaza. Polecany do stosowania również w czasie opadów deszczu w celu uzupełnienia wypłukiwanych przez deszcz składników pokarmowych co zwiększa odporność roślin na choroby i znacząco przyspiesza ich regenerację. Nawóz NPK + 8 + 22 z mikroelementami pokarmowymi : miedzią, żelazem, manganem, cynkiem.

Nawóz ten wyróżnia się wysoką zawartością łatwo przyswajalnego żelaza. Optymalnie dobrany skład zapewnia sukces w uprawie kwiatów. Najlepiej stosować do każdego podlewania.

Dawkowanie : W zależności od wielkości roślin rozpuścić 1 lub 2 pełne łyżeczki nawozu w 10l wody ( 1g nawozu na 1l wody ). Można samodzielnie przygotować koncentrat rozpuszczając całe opakowanie nawozu w 1l wody i stosować 50ml uzyskanego roztworu na 10l wody. Z jednej torebki uzyskuje się aż 200l roztworu do podlewania roślin.

Opakowanie : 200g