PASTA NA MYSZY I SZCZURY ESCA 150G TARGET Zobacz większe

PASTA NA MYSZY I SZCZURY ESCA 150G TARGET

Nowy produkt

PASTA NA MYSZY I SZCZURY ESCA 150G TARGET

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Środek jest łatwy w użyciu, przynętę umieszczamy w karmniku, który stawiamy w miejscu aktywności gryzonia. Produkt zaczyna działać na szkodnika wkrótce po połknięciu. Opóźniona śmierć (4-10 dni) poszczególnych osobników nie powoduje nieufności pozostałych przy życiu gryzoni.

Substancja czynna:

Brodifakum 0,0025g/ 100g

Stosowanie

Problem

Roślina

Dawkowanie

Myszy

Stosować karmniki z przynętą do 40 gram. Karmniki rozstawia się co 5 metrów - przy niskim zasiedleniu lub zmniejszając dystans do 2 metrów w przypadku dużego zagęszczenia szkodników. Myszy są niezwykle ciekawskimi ssakami, zatem program kontrolny można wspomóc przenosząc przynęty co 2-3 dni (jeśli karmniki z przynętą zostały już przez myszy zbadane).

Szczury

Stosować karmniki z przynętą do 200 gram. Karmniki rozstawia się co 10 metrów – przy niewielkim zasiedleniu lub zmniejsza się dystans do 5 metrów w przypadku obszarów silnie zasiedlonych. Karmników z przynętą nie przenosić ani nie ruszać w ciągu kilku dni od wyłożenia przynęty, regularnie kontrolować i uzupełniać. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szkodników po 7-10 dniach od momentu jej wyłożenia, wówczas należy przenieść przynętę w miejsce większej aktywności szczurów.

„Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną”

Produkty powiązane