MAGNICUR ENERGY A'15ML Zobacz większe

MAGNICUR ENERGY A'15ML

Nowy produkt

MAGNICUR ENERGY A'15ML

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

22,00 zł brutto

Opis

Waga 15ml

Więcej informacji

Preparat do zwalczania fytoftorozy i innych odglebowych chorób grzybowych oraz do odkażania ziemi kompostowej i substratów używanych do produkcji rozsady.

Środek grzybobójczy, w postaci koncentratu do rozcieńczania wodą, do ochrony uprawianych w gruncie i pod osłonami róż, roślin ozdobnych oraz siewek, rozsad i warzyw

Magnicur Energy działa podwójnie, zarówno prewencyjnie jak i leczniczo wywołuje efekt zielony - poprawia wzrost roślin w zalecanych dawkach nie jest fitotoksyczny dla chronionych roślin.

Można odkażać nim podłoże przed siewem i sadzeniem, jak również zaraz po siewie i sadzeniu roślin

Wygodny w stosowaniu: preparat można stosować w postaci oprysku lub podlewania

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Sposób użycia: oprysk lub podlewanie

Środek stosować zapobiegawczo lub natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów chorób

Środek można stosować do odkażania podłoża podczas produkcji rozsady

Zaleca się stosować środek poza okresami aktywności pszczół oraz innych owadów zapylających rośliny warzywne (uprawa pod osłonami)

Przykładowe dawki

Pomidor, ogórek zgnilizna pierścieniowa, zgorzele siewek, zgnilizny korzeni Odkażanie Środek stosować do ziemi kompostowej i innych substratów używanych do produkcji rozsady Zalecana dawka: 25 ml środka + 2 l wody/100 l podłoża  Podlewanie siewek lub rozsady -Zalecane stężenie: 0,15% (15 ml środka/10 l wody) Zalecana ilość cieczy użytkowej: 2-3 l roztworu/1 m2 powierzchni

Ilość cieczy użytkowej dostosować do wielkości roślin

Podlewanie roślin po posadzeniu na miejsce stałe -Zalecane stężenie: 0,15% (15 ml środka/10 l wody) Zalecana ilość cieczy użytkowej: 1 l roztworu/4-5 roślin

Opakowanie : 15ml

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez

-osoby pełnoletnie.

-osoby posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art.28

Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.