MIEDZIAN 50WP 100G Zobacz większe

MIEDZIAN 50WP 100G

Nowy produkt

MIEDZIAN 50WP 100G

Więcej szczegółów

35 Przedmioty

16,50 zł brutto

Opis
Waga100g
Więcej informacji

Miedzian jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych i roślin warzywnych w ogrodach działkowych i przydomowych. Działanie kontaktowe preparatu polega na tym, że jony miedzi dostają się do zarodników grzybów chorobotwórczych, blokując ich kiełkowanie i dalszy rozwój. Produkt do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Środek przeznaczony wyłącznie do stosowania punktowego przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Substancja czynna : miedź w postaci tlenchlorku miedziowego

Stosowanie : zaraza ziemniaka, bakteryjna cętkowatość, parch jabłoni, parch gruszy, zaraza ogniowa, kędzierzowatość liści brzoskwinii, rak bakteryjny drzew pestkowych, bakteryjna kanciasta plamistość, mączniak rzekomy, antraknoza, bakterioza obwódkowa, szara pleśń.

W zależności od zastosowania preparat do rozrobienia na ok . 50l wody.

Gramatura : 100g

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez

-osoby pełnoletnie.

-osoby posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art.28

Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.