MISTRAL 70 WG 100G TWÓJ OGRÓD AGROSIMEX Zobacz większe

MISTRAL 70 WG 100G TWÓJ OGRÓD AGROSIMEX

Nowy produkt

MISTRAL 70 WG 100G TWÓJ OGRÓD AGROSIMEX

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

32,00 zł brutto

Opis
Waga100g
Więcej informacji

Środek chwastobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej. Do stosowania doglebowego lub nalistnego. Przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaka i pomidora. Skutecznie niszczy chwasty od fazy kiełkowania do fazy 2–4 liści właściwych.

PODSTAWOWE ZASTOSOWANIA  MISTRAL 70 WG

UPRAWA 

CHWASTY

DAWKA

ziemniak

Chwasty wrażliwe: chaber bławatek, chwastnica jednostronna, gorczyca polna,gwiazdnica pospolita, fiołek polny, komosa biała, przetacznik perski, rdest powojowaty. Chwasty średnio wrażliwe: żółtlica drobnokwiatowa.

przed wschodami, po obredleniu i ostatecznym ukształtowaniu redlin:                                                                               7,5 g w 2-3 L wody / 100 m²

w czasie wschodów lub po wschodach, gdy rośliny ziemniaka osiągneły wys. 8-10 cm:                                                                           5 g w 2-3 L wody / 100 m²

pomidor (uprawiany w gruncie)

przed sadzeniem, po sadzeniu: 5 g w 2-3 L wody / 100

Opakowanie : 100g

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez

-osoby pełnoletnie.

-osoby posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art.28

Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.