NAWÓZ KRYSTALICZNY DORODNE WARZYWA 100G SUMIN Zobacz większe

NAWÓZ KRYSTALICZNY DORODNE WARZYWA 100G SUMIN

Nowy produkt

NAWÓZ KRYSTALICZNY DORODNE WARZYWA 100G SUMIN

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

5,50 zł brutto

Więcej informacji

Nawóz dorodne warzywa firmy Sumin zaspokoi wszelkie potrzeby pokarmowe warzyw. Nasze rośliny będą odpowiednio odżywione, zwiększy się również ich odporność na choroby, szkodniki i niekorzystne warunki uprawy. Produkt można stosować interwencyjnie aplikując go dolistnie wówczas szybko poprawi stan osłabionych roślin.

Skład: Nawóz wieloskładnikowy zawierający azot 18%; fosfor 18%; potas 18% z dodatkiem boru, miedzi, żelaza, manganu, molibdenu i cynku.

Sposób użycia: Produkt ma formę krystaliczną i jest przeznaczony do rozpuszczenia w wodzie. Otrzymanym roztworem podlewamy rośliny rosnące w gruncie lub nawadniamy przy pomocy systemu kropelkowego. Nawóz można też stosować w postaci dolistnego oprysku, który szybko uzupełni niedobory składników.

Dawkowanie: Do doglebowego podlewania roślin odpowiedni będzie roztwór przygotowanym z 5 g nawozu i 5 l wody. Na 1 m2 uprawy zaleca się użycie 1 litr roztworu. Dolistny oprysk prowadzimy nawozem w dawce 5-10 g nawozu na 5 litrów wody. W przypadku upraw z kropelkowym systemem nawadniającym podlewamy 0,1-0,2% roztworem, przygotowanym z 100-200g na 100 litrów wody.

Termin stosowania: W uprawie w gruncie pierwszą dawkę nawozu podajemy na około tydzień przed siewem nasion lub sadzeniem rozsady. Następną po upływie dwóch tygodni od wschodu lub wysadzenia rozsady. W trakcie sezonu zabieg przeprowadzamy raz w tygodniu. Oprysk dolistny zaleca się stosować po pojawieniu się pierwszych owoców lub kiedy rośliny słabo rosną, zaleca się maksymalnie 2-3 opryski wykonane co 10-14 dni. Rośliny nawadniane za pomocą systemu kropelkowego nawozimy raz w tygodniu przez cały okres uprawy.