MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G Zobacz większe

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G

Nowy produkt

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G

Więcej szczegółów

55 Przedmioty

19,50 zł brutto

Opis
Waga300g
Więcej informacji

Interwencyjny nawóz rozpuszczalny, bogaty w mikroelementy. Wysokowydajny koncentrat służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Powstały roztwór jest łatwo przyswajalnym przez rosliny nawozem, który dzięki szybko działającym składnikom odżywczym wzmacnia rośliny i daje długotrwałe efekty. Nawóz Magiczna Siła jest szczególnie polecany dla roślin osłabionych, słabo wybarwionych lub słabo kwitnących, wymagających pilnej interwencji.

 

Nawozy do ogrodu. Nawóz interwencyjny do ogrodu Można używać do wszystkich roślin w ogrodzie w okresie wegetacji: od maja do października.  Zastosowanie: kwiaty, warzywa, owoce, krzewy, trawnik.

Zastosowanie
Aby efektywnie i szybko zasilić i nawodnić trawnik najlepiej wykorzystać spryskiwacz do nawozu Magiczna Siła. Należy wsypać 250 g nawozu bezpośrednio do spryskiwacza i dalej postępować zgodnie z instrukcją. Nawożenia można również dokonać przy pomocy konewki. W tym celu należy rozpuścić 2 pełne miarki (dołączone do opakowania nawozu) proszku w 5 litrach wody i podlać równomiernie na powierzchni ok. 5 m2 ogrodu. Nawożenia nie należy dokonywać w czasie pełnego nasłonecznienia.