MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G Zobacz większe

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G

Nowy produkt

MAGICZNA SIŁA NAWÓZ DO OGRODU 300G

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

12,50 zł brutto

Opis

Waga 300g

Więcej informacji

Interwencyjny nawóz rozpuszczalny, bogaty w mikroelementy. Wysokowydajny koncentrat służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Powstały roztwór jest łatwo przyswajalnym przez rosliny nawozem, który dzięki szybko działającym składnikom odżywczym wzmacnia rośliny i daje długotrwałe efekty. Nawóz Magiczna Siła jest szczególnie polecany dla roślin osłabionych, słabo wybarwionych lub słabo kwitnących, wymagających pilnej interwencji.

 

Nawozy do ogrodu. Nawóz interwencyjny do ogrodu Można używać do wszystkich roślin w ogrodzie w okresie wegetacji: od maja do października.  Zastosowanie: kwiaty, warzywa, owoce, krzewy, trawnik.

Zastosowanie
Aby efektywnie i szybko zasilić i nawodnić trawnik najlepiej wykorzystać spryskiwacz do nawozu Magiczna Siła. Należy wsypać 250 g nawozu bezpośrednio do spryskiwacza i dalej postępować zgodnie z instrukcją. Nawożenia można również dokonać przy pomocy konewki. W tym celu należy rozpuścić 2 pełne miarki (dołączone do opakowania nawozu) proszku w 5 litrach wody i podlać równomiernie na powierzchni ok. 5 m2 ogrodu. Nawożenia nie należy dokonywać w czasie pełnego nasłonecznienia.