NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON Zobacz większe

NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON

Nowy produkt

NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,50 zł brutto

Opis
Waga1kg
Więcej informacji

Nawóz Pokon STOP PĘDRAKI ma pośredni wpływ na pędraki, larwy i inne insekty żyjące w glebie, Produkt nie jest środkiem ochrony roślin. Jest pobierany przez korzenie trawy i wzmacnia jej system odpornościowy. Insekty unikają trawnika, na którym stosuje się nawóz Stop Pędraki. Pędraki i larwy, które są już na trawniku będą stopniowo mniej aktywne po zastosowaniu środka, a ich populacja będzie się znacząco zmniejszać. W ten sposób zmniejszą się uszkodzenia trawy, a systematyczne stosowanie spowoduje, że problem zniknie. Pamiętaj, że odpowiednio nawożony trawnik jest silniejszy i bardziej odporny na choroby i szkodniki, szybciej się regeneruje.

Sposób użycia

Jeśli widoczne są uszkodzenia i ptaki częściej żerują na trawniku, unieś wierzchnią warstwę murawy, tam gdzie jest ona w słabszej kondycji i sprawdź czy nie zagnieździły się tam larwy insektów. Zwykle ma to miejsce wczesną wiosną lub jesienią.

Dozowanie:

Granulat rozsypać na trawniku – 30-35 g na m2. Zabiegu nie należy przeprowadzać, jeśli w ciągu 24 h zapowiadane są silne opady deszczu.

opakowanie 1kg na 30 m2

Kiedy stosować?

Ważne jest, aby powtarzać  zabieg w trzy miesięcznych odstępach, do czasu aż trawa się nie zregeneruje.

Skład

Nawóz organiczno-mineralny NPK 7-3-4

Opakowanie : 1kg

Produkty powiązane