NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON Zobacz większe

NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON

Nowy produkt

NAWÓZ DO TRAWNIKÓW STOP PĘDRAKI 1KG POKON

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

17,50 zł brutto

Opis

Waga 1kg

Więcej informacji

Nawóz Pokon STOP PĘDRAKI ma pośredni wpływ na pędraki, larwy i inne insekty żyjące w glebie, Produkt nie jest środkiem ochrony roślin. Jest pobierany przez korzenie trawy i wzmacnia jej system odpornościowy. Insekty unikają trawnika, na którym stosuje się nawóz Stop Pędraki. Pędraki i larwy, które są już na trawniku będą stopniowo mniej aktywne po zastosowaniu środka, a ich populacja będzie się znacząco zmniejszać. W ten sposób zmniejszą się uszkodzenia trawy, a systematyczne stosowanie spowoduje, że problem zniknie. Pamiętaj, że odpowiednio nawożony trawnik jest silniejszy i bardziej odporny na choroby i szkodniki, szybciej się regeneruje.

Sposób użycia

Jeśli widoczne są uszkodzenia i ptaki częściej żerują na trawniku, unieś wierzchnią warstwę murawy, tam gdzie jest ona w słabszej kondycji i sprawdź czy nie zagnieździły się tam larwy insektów. Zwykle ma to miejsce wczesną wiosną lub jesienią.

Dozowanie:

Granulat rozsypać na trawniku – 30-35 g na m2. Zabiegu nie należy przeprowadzać, jeśli w ciągu 24 h zapowiadane są silne opady deszczu.

opakowanie 1kg na 30 m2

Kiedy stosować?

Ważne jest, aby powtarzać  zabieg w trzy miesięcznych odstępach, do czasu aż trawa się nie zregeneruje.

Skład

Nawóz organiczno-mineralny NPK 7-3-4

Opakowanie : 1kg

Produkty powiązane