MOSPILAN BUKSZPAN 2,4G TARGET Zobacz większe

MOSPILAN BUKSZPAN 2,4G TARGET

Nowy produkt

MOSPILAN BUKSZPAN 2,4G TARGET

Więcej szczegółów

60 Przedmioty

9,00 zł brutto

Opis
Waga150g
Więcej informacji

Mospilan 20 SP Bukszpan został stworzony specjalnie aby chronić bukszpan przed szkodnikami i gąsienicami, a także aby chronić inne rośliny ozdobne przed groźnymi. Preparat jest bardzo skuteczny i niezwykle szybki w działaniu. Już jedno zastosowanie może całkowicie wyeliminować szkodnika żerującego na roślinach ozdobnych. Szkodniki występujące w uprawie bukszpanu są szczególnie inwazyjne, szybko się rozmnażają i niszczą bukszpan. Tylko szybka reakcja na zagrożenie pozwoli całkowicie zwalczyć szkodnika i ochronić roślinę. Dlatego warto zawsze mieć pod ręką preparat Mospilan 20 SP Bukszpan.

Preparat ten ma bardzo szerokie spektrum działania i może być stosowany także w wyższych temperaturach.

Jak ochronić bukszpan preparatem Mospilan 20 SP Bukszpan?

Abu skutecznie zlikwidować szkodnika i ochronić roślinę przed zniszczeniami należy działać szybko i zdecydowanie. Środek Mospilan 20 SP Bukszpan należy rozpuścić w wodzie i wykonać dokładny oprysk rośliny, pokrywając wszystkie jej części. Szczególnie zwrócić uwagę na głębsze zakamarki oraz spodnie strony liści. W przypadku mocnej inwazji zabieg można powtórzyć po 7-10 dniach.

Jedno opakowanie 2,4 g preparatu Mospilan 20 SP Bukszpan należy rozpuścić w 6 litrach wody.

Substancja aktywna: acetamipryd 20%

Dawkowanie : 2,4g na 6l wody

Gramatura : 2,4g

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.