Sklep ogrodniczy Barbara Czaplińska Sklep ogrodniczy Barbara Czaplińska - Białystok

0

Brak produktów

  • Dostawa

    0,00 zł
  • Suma

    0,00 zł
Strona główna > Preparaty i środki>Regulatory wzrostu>ASAHI SL 25ML

Preparaty i środki>Regulatory wzrostu>ASAHI SL 25ML

Kategorie

PayU
Strona główna > Preparaty i środki>Regulatory wzrostu>ASAHI SL 25ML

Preparaty i środki>Regulatory wzrostu>ASAHI SL 25ML

ASAHI SL 25ML

ASAHI SL 25ML

Dostępność: Produkt niedostępny w magazynie

0,00 zł

Custom Block ReturnsYou can return the product within 14 days of purchase. Quaranty2 Years for all products

Asahi SL to biostymulator przeznaczony do oprysku wszystkich roślin w ogrodzie: od iglaków po rododendrony. Po panujących zimą „warunkach stresowych” (silne mrozy, susza) pobieranie substancji odżywczych przez rośliny jest znacznie utrudnione. Asahi SL pobudza rośliny do efektywnego wykorzystania mikro- i makroelementów, uaktywniając ich właściwości obronne i regenerując je. Jako środek naturalny, wzbogaca rośliny tylko o dodatkową dawkę tych składników odżywczych, które są wytwarzane przez same rośliny w procesach biologicznych. 

Szczególna troska o rośliny po okresie zimowym jest obowiązkiem każdego ogrodnika.
Niekorzystne warunki panujące zimą w ogrodzie  znacznie osłabiają rośliny i powodują, że stają się bardziej podatne na czynniki chorobotwórcze. Aby zapobiec takiej sytuacji i wzmocnić rośliny warto zastosować dwa środki z linii Natural firmy TARGET: Polyversum WP i Asahi SL. Są one przeznaczone dla wszystkich pasjonatów ogrodnictwa, którzy cenią bezpieczeństwo stosowania preparatu i jego skuteczne działanie.

Polyversum WP to „inteligentny grzyb”, który hamuje wzrost i rozwój grzybów chorobotwórczych powodujących powszechne choroby, takie jak szara pleśń, mączniaki, fytoftoroza. Szerokie spektrum działania Polyversum WP pozwala niszczyć grzybnię grzybów patogenicznych w ich wczesnym stadium rozwoju. Ponadto, ten naturalny środek wytwarza induktor odporności u rośliny (na przykład na warunki środowiskowe) oraz stymuluje jej wzrost dzięki wzmożonemu pobieraniu fosforu.

Aby wiosną pozbudzić u rośliny naturalne reakcje wzrostu, stymulować ochronę przed chorobami oraz rozbudowę systemu korzeniowego, warto zastosować połączone zabiegi z użyciem Polyversum WP i Asahi SL. W działaniach profilaktycznych wystarczająca jest jedna taka seria. Polyversum WP jest również idealnym środkiem dla roślin nowo zakupionych, które planujemy posadzić w naszym ogrodzie. Przeznaczony jest do stosowania doglebowego. Asahi SL używa się do oprysku  części naziemnej rośliny. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie  zabiegów z wykorzystaniem  obu środków nawet tego samego dnia, bez szkody dla naszych roślin.. Ponadto, środki z linii Natural gwarantują naturalną skuteczność: są bezpieczne w stosowaniu i efektywnie działają na rośliny dzięki wykorzystaniu naturalnych procesów biologicznych.

  • Waga 25ML

1 Inne produkty w tej samej kategorii: