FOCUS GRANULAT ZWALCZA MRÓWKI 450G AGROSIMEX Zobacz większe

FOCUS GRANULAT ZWALCZA MRÓWKI 450G AGROSIMEX

Nowy produkt

FOCUS GRANULAT ZWALCZA MRÓWKI 450G AGROSIMEX

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Preparat owadobójczy w formie granulatu do posypywania. Zwalcza mrówki nachodzące do budynków z zewnątrz oraz bytujące w ich pobliżu – na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach i ścieżkach. Możliwe jest również sporządzenie roztworu i zalania gniazd owadów. Preparat wykazuje skuteczność już po 24 godzinach od zastosowania. Kolonie mrówek ulegają całkowitemu wyginięciu po około 15–20 dniach od zabiegu

Substancja czynna: cypermetryna (insektycyd), tetrametryna (pyretroid), geraniol

 

Zastosowanie

Przeznaczenie

Sposób/dawka

Posypywanie

Widoczną warstwę granulek rozsypać na powierzchni gniazda i ścieżkach, którymi wędrują mrówki;

10 g preparatu wystarcza na 1mpowierzchni, na której bytują mrówki, lub na 1 gniazdo mrówek

Podlewanie

Preparat bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie- 100g proszku rozpuścić w 2,5 l wody,, dokładnie wymieszać i polać gniazdo mrówek; 500 ml roztworu roboczego wystarcza do likwidacji 1 gniazda.

 

Sposób użycia:

Posypywanie: Widoczną warstwę granulek należy rozsypać na powierzchni gniazda i ścieżkach, którymi wędrują mrówki. 10 g preparatu wystarcza na 1 m2 powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek.

Podlewanie: Preparat bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. 100 g proszku rozpuścić w 2,5 ltr wody, dokładnie wymieszać i polać gniazdo. 500 ml roztworu roboczego wystarcza do likwidacji 1 gniazda.

Produkt można stosować do zwalczania mrówek nachodzących z zewnątrz do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej: w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, a także mrówek bytujących w ich pobliżu (na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach i ścieżkach oraz przy fundamentach zabudowań). 

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (np. opadów deszczu) zastosować świeżą porcję preparatu. W przypadku bardzo dużego nasilenia owadów zabieg należy powtórzyć.

 

Środki ostrożności:

Przechowywać w suchych i chłodnych pomieszczeniach. Nie przechowywać w pobliżu produktów spożywczych i pasz. Nie spożywać. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Po zakończeniu pracy z preparatem umyć ręce wodą z mydłem.

Produkty powiązane