HELP PLANT B 20ML Zobacz większe

HELP PLANT B 20ML SUMIN

Nowy produkt

HELP PLANT B 20ML SUMIN

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

6,80 zł brutto

Więcej informacji

Interwencyjny, specjalistyczny produkt przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Boru
Bor to najbardziej deficytowy składnik w glebach Polski. Większość gleb, na których uprawiane są rośliny sadownicze, warzywne oraz ozdobne, również charakteryzuje się niską zawartości tego składnika. Bor w roślinie jest odpowiedzialny za prawidłowy wzrost organów generatywnych. Wpływa na kwitnienie, procesy oddychania i gospodarkę wodną.
Zawiera: Składniki pokarmowe (% m/m): 11,000% Boru (B) rozp. w wodzie

 

UprawaTermin opryskuDawka produktu (ml/10m2)Ilość wody (l/10m2)
ziemniak1-2 opryski przed kwitnieniem, co 10-14 dni1-20,2-0,3
rośliny strączkoweprzed i po kwitnieniu1-20,2-0,3
pozostałe warzywa*2 opryski w czasie intensywnego wzrostu1-20,2-0,3
truskawkapoczątek pąkowania, początek kwitnienia1-20,2-0,3
drzewa i krzewy owocoweróżowienie paków, po kwitnieniu, początek wzrostu zawiązków, po zbiorach przed opadaniem liści1-30,4-1
inne (rośliny ozdobne, inne rośliny wymagające wysokiego nawożenia borem)2-5 ml nawozu/1 l wody

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.