HELP PLANT CA 20ML SUMIN Zobacz większe

HELP PLANT CA 20ML SUMIN

Nowy produkt

HELP PLANT CA 20ML SUMIN

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,00 zł brutto

Więcej informacji

Interwencyjny, specjalistyczny produkt, przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Wapnia (Ca).
Wapń (Ca) jest głównym składnikiem ścian komórkowych. Decyduje o jędrności i trwałości roślin, stabilizując strukturę błon komórkowych. Odpowiada za tolerancję roślin na czynniki zewnętrzne
i stresowe oraz bierze udział w wielu procesach zachodzących w roślinie, m.in.: fotosyntezie, aktywacji enzymów, przekazywaniu sygnałów środowiskowych, otwieraniu i zamykaniu aparatów szparkowych, metabolizmie azotowym, pobieraniu składników mineralnych przez korzenie.

Zawiera: Składniki pokarmowe (% m/m): 8,5% Azotu (N) całkowitego, 8,5% Azotu (N) azotanowego 17,0% Tlenku wapnia (CaO) rozpuszczalnego w wodzie

 

UprawaTermin opryskuDawka produktu (ml/10m2)Ilość wody (l/10m2)
uprawy szklarniowecały okres wzrostu roślin-2-6 oprysków co 10-14 dni0,5-10,1
drzewa i krzewy owocowepo wykształceniu

zawiązków owocowych-4-8 oprysków co 7-10 dni

3-60,5-1
truskawkiod końca kwitnienia-3-4 opryski co 7-10 dni2-30,4-0,6
warzywa polowewczesne fazy rozwojowe-2-4 opryski co 10-14 dni2-40,5
rośliny ozdobne2-3 opryski w sezonie wegetacyjnym co 10-14 dni5 ml/l wody

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.

Produkty powiązane