HELP PLANT CU 20ML SUMIN Zobacz większe

HELP PLANT CU 20ML SUMIN

Nowy produkt

HELP PLANT CU 20ML SUMIN

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

6,80 zł brutto

Więcej informacji

Interwencyjny, specjalistyczny produkt przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Miedzi.
Miedź jest składnikiem wielu ważnych enzymów występujących w roślinach. Zwiększa również odporność roślin na suszę, choroby grzybowe i bakteryjne. Bierze udział w syntezie witaminy C, wpływa na rozwój i budowę tkanek roślinnych.

Zawiera: Składniki pokarmowe (% m/m): 6,000% Miedzi (Cu) rozp. w wodzie, 0,140% Miedzi (Cu) schelatowanej przez EDTA, 5,860% Miedzi (Cu) skompleksowanej przez cytrynian

 

UprawaTermin opryskuDawka produktu (ml/10m2)Ilość wody (l/10m2)
warzywa w gruncie i pod osłonamizapobiegawczo lub po wystąpieniu objawów niedoborów -2-3 opryski co 10-14 dni1-20,2-0,3
drzewa i krzewy owocowe2-30,4-1
inne (rośliny ozdobne, pozostałe rośliny wymagające wysokiego nawożenia miedzią)0,50,1

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.

Produkty powiązane