HELP PLANT MN 20ML SUMIN Zobacz większe

HELP PLANT MN 20ML SUMIN

Nowy produkt

HELP PLANT MN 20ML SUMIN

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

5,00 zł brutto

Więcej informacji

Interwencyjny, specjalistyczny produkt, przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Manganu (Mn).
Mangan (Mn) bierze udział w procesie fotosyntezy, w metabolizmie węglowodanów, białek i lipidów, jest aktywatorem wielu enzymów. Wiąże wolne rodniki, które pojawiają się w czasie stresu.
Najwięcej manganu potrzebują młode rośliny, które szybko rosną i intensywnie się rozwijają. Niedobór tego pierwiastka powoduje zahamowanie ich wzrostu.
Do roślin wrażliwych na niedobór manganu należą przede wszystkim: jabłoń, śliwa, wiśnia, brzoskwinia, malina, groch, fasola, ziemniak, szpinak i kapusta.
Zawiera: Składniki pokarmowe (% m/m): 11,500% Manganu (Mn) rozp. w wodzie

 

UprawaTermin opryskuDawka produktu (ml/10 m2 powierzchni uprawnej)Ilość wody (l/10 m2 powierzchni uprawnej)
warzywa w gruncie i pod osłonamizapobiegawczo lub po wystąpieniu objawów niedoborów -1-2 opryski co 10-14 dni1-20,2-0,3
drzewa i krzewy owocowe2-30,4-1
inne (rośliny ozdobne, pozostałe rośliny wymagając wysokiego nawożenia manganem)5 ml/l wod

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.

Produkty powiązane