HELP PLANT MN 20ML SUMIN Zobacz większe

HELP PLANT MN 20ML SUMIN

Nowy produkt

HELP PLANT MN 20ML SUMIN

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

5,00 zł brutto

Więcej informacji

Interwencyjny, specjalistyczny produkt, przeznaczony do zapobiegania oraz eliminowania chorób fizjologicznych występujących w roślinie z powodu niedoboru Manganu (Mn).
Mangan (Mn) bierze udział w procesie fotosyntezy, w metabolizmie węglowodanów, białek i lipidów, jest aktywatorem wielu enzymów. Wiąże wolne rodniki, które pojawiają się w czasie stresu.
Najwięcej manganu potrzebują młode rośliny, które szybko rosną i intensywnie się rozwijają. Niedobór tego pierwiastka powoduje zahamowanie ich wzrostu.
Do roślin wrażliwych na niedobór manganu należą przede wszystkim: jabłoń, śliwa, wiśnia, brzoskwinia, malina, groch, fasola, ziemniak, szpinak i kapusta.
Zawiera: Składniki pokarmowe (% m/m): 11,500% Manganu (Mn) rozp. w wodzie

 

UprawaTermin opryskuDawka produktu (ml/10 m2 powierzchni uprawnej)Ilość wody (l/10 m2 powierzchni uprawnej)
warzywa w gruncie i pod osłonamizapobiegawczo lub po wystąpieniu objawów niedoborów -1-2 opryski co 10-14 dni1-20,2-0,3
drzewa i krzewy owocowe2-30,4-1
inne (rośliny ozdobne, pozostałe rośliny wymagając wysokiego nawożenia manganem)5 ml/l wod

Preparat przeznaczony do stosowania tylko przez osoby pełnoletnie. Przed każdym użyciem zapoznaj się z treścią etykiety. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa określonych dla każdego z nich.

Nie kupuj środków ochrony roślin niewiadomego pochodzenia. Nasz sklep posiada aktualną rejestrację i zezwolenie na wprowadzanie do obrotu tego typu preparatów, a nasi pracownicy ukończyli szkolenia w zakresie doradztwa i konfekcjonowania ŚOR.

Produkty powiązane